  • LENOVO V14 83A00064TR i5-13420H 8GB 512GB SSD 14" FDOS
×
  • Ürün Kodu: 251210174737
  • Ürün Durumu: SIFIR ÜRÜN
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Sorular
İndirimler hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?
  • 39.900,00TL
  372 kez incelendi     0 Favori
Satıcı: Efemİletişim Satıcı Puanı: (4.5) Satıcıya Sorun
Kargo ücreti
1,00TL (Satıcı Genel Kargo Ücreti)
MNG Kargo ile gönderim yapılacaktır. Adresini seç ne zaman teslim edileceğini öğren!
 Siparişiniz en geç 15/05/2026 tarihinde kargoya verilecektir.
Genel Özellikler
İşlemci Tipii5-13420H
İşlemci Hızı3.40 GHz (up to 4.60 GHz)
İşlemci Cache12 MB
İşlemci Çekirdek Sayısı8
İşletim SistemiFreeDos
Sistem Belleği8 GB
Bellek TipiDDR4 3200MHz
Slot Sayısı2 x SO-DIMM
Sabit Disk Kapasitesi512 GB
Ekran KartıIntel® UHD Graphics
Ekran Kartı HafızasıPaylaşımlı
Ekran Boyutu14
Ekran Özelliği14
Portlar1x RJ-45, 1x HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen2, 1xUSB 3.2 Gen1, 1x USB 2.0
Ethernet (LAN)100/1000M (RJ-45)
Kablosuz HaberleşmeWi-Fi® 6 802.11ax 2x2 + BT5.2
Bluetooth ÖzelliğiBluetooth 5.2
Parmak İzi OkuyucuYok
KlavyeNon-backlit Turkish
Web KamerasıHD 720p with Privacy Shutter
GüvenlikTPM 2.0
BataryaIntegrated 38Wh
Garanti24 Ay
Veri bulunamadı
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Yoruma Resim Ekleyebilirsiniz
Kaldır
Ek Resim Ekleyin
Ürün Soru ve Cevapları
Ürün Değerlendirme
Benzer Ürünler
Hızlı Kargo Güvenilir Satıcı Yeni Ürün
Bufalo Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 5G T638 Flexible Nano Ekran Koruyucu…
489,86TL
Bufalo iPad Mini 6 8.3" Flexible Esnek Nano Ekran Koruyucu…
Bufalo Xiaomi Redmi Pad SE 8.7" Ekran Koruyucu Flexible Esnek Nano…
iPad 2/3/4 9.7" Kılıf FitCase Evo Silikon Arka Kapak…